Brzozowa  3 

84-242 Kębłowo 

Tel: 887 41 42 43 

Zapisy w kolejce do stylu

© 2019 by Step by Step. Proudly created with Lawecka

DOSTAWA I ZWROT

DOSTAWA

Wszystkie przesyłki są nadawane za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost.

Koszt przesyłki na terenie Polski to:

  • 15,00 zł dla Przesyłek kurierskich InPost przy płatności PayU  lub przelewie

  • 17,00 zł dla przesyłek pobraniowych (płatności przy odbiorze)

Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy. Szczegółowy opis sposobu doręczenia przesyłek znajduje się w ogólnych warunkach świadczenia usług dostępnych na stronach www.InPost.pl

 

Termin dostawy uzależniony jest od firmy kurierskiej i wynosi od 1 do 4 dni roboczych, zgodnie z umową zawartą pomiędzy sprzedawcą, a firmą Celline (Step by Step)

ZWROT I WYMIANA

ZWROT:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Prawach Konsumenta przy zakupach internetowych masz  prawo do dokonania zwrotu towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty zakupu. 

W sklepie internetowym Step by Step Kupujący możesz dokonać zwrotu zakupionych produktów w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Pamiętaj, że zwrotom polegają wyłącznie produkty nieużywane, które nie noszą śladów eksploatacji.

Aby dokonać zwrotu wypełnij FORMULARZ ZWROTU i dołącz go do przesyłki wraz z dowodem zakupu. Następnie​ zapakuj zwracany towar i odeślij na adres:

 

Step by Step ul. Brzozowa 3, 82-242 Kębłowo

 

 

WYMIANA:

Aby wymienić produkty w Step by Step wystarczy zastosować się do procedury zwrotu, odsyłając towar wymieniany z prośbą o zwrot kosztów. Następnie złożyć i opłacić niezależnie zamówienie na nowy produkt.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon